Elektrik Proje, Pano Montaj ve İşçiliği

Elektrik Proje, Pano Montaj ve İşçiliği

   Konsept Elektronik ve Otomasyon proje, pano ve montaj grubumuz, gerek kendi projelerimizde ihtiyacımız olan, PLC ve kumanda panolarını, gerekse müşterimiz olan özel makine imalatçıları için elektrik projelerinin hazırlanması, pano şalt malzemelerinin temini, pano dizaynı, montaj ve işçiliğini yapmaktadır.

   Özel makine imalatçıları olarak, tasarladığınız ve üretimini yaptığınız PLC, CNC ve motion kontrollü makine ve tezgahlarınız için elektrik veya kumanda panolarınızın projelendirilmesi ve devreye alınması konusunda bizlerden destek alabilirsiniz. 

   Elektrik projelerinin hazırlanması, elektrik pano montaj ve işçiliğinin yapılması, donanım (hardware) malzemelerinin seçimi (röle, kontaktör, termik, enerji analizörü, motor sürücü, kontrol sistemi, I/O modülleri, ölçüm sistemi vb.) ve devreye alınması konularında uzman ekibimiz sizlerin yanında olacaktır.

   Konsept Elektronik ve Otomasyon güvencesi ile çalışmalarımızın devreye alınmasını uzman ekibimiz tarafından yapıp sizlerin kullanımına sunuyoruz.